Stavebnice mečů

Stavebnice mečů

Užijte si to!

Kategorii stavebnice mečů jsme přidali pro všechny ty, které láká si vyrobit dřevěný meč vlastními silami z předpřipravených dílů. Odměnou pro vás bude nejen dobrý pocit z dobře využitého času s dětmi, spousta zábavy, ale i radost v dětských očích a jejich hrdost a pýcha nad vlastnoručně sestaveným mečem. Můžete d...

Stavebnice mečů

Užijte si to!

Kategorii stavebnice mečů jsme přidali pro všechny ty, které láká si vyrobit dřevěný meč vlastními silami z předpřipravených dílů. Odměnou pro vás bude nejen dobrý pocit z dobře využitého času s dětmi, spousta zábavy, ale i radost v dětských očích a jejich hrdost a pýcha nad vlastnoručně sestaveným mečem. Můžete dát průchod kreativitě a ovlivnit výsledný vzhled díla vlastním zdobením.

Jednoduše si sestavte vlastní dřevěný meč

Meč si můžete sestavit snadno i sami doma. Z našich komponentů to jde samo. Nepotřebujete ani dílnu, ani dřevoobráběcí stroje. To vše máme my. Pošleme Vám komponenty připraveného meče s nejhrubší úpravou. Na vás již bude jen ručně smirkovým papírem povrchově upravit plochy, aby meče byli hladké a vše seskládat.

Dosáhněte díky nám historicky věrného vzhledu

Všechny meče, které Vám nabízíme jsou stylizované do historických předloh, tak aby jim byli zachovány charakteristické rysy. A stručný popis na našem webu je samozřejmostí. Pokud si budete přát dát mečům i vzhled kovu, doporučíme Vám na vyžádání použitelné barvy.

Kdo to kupuje?

Tatínkové, maminky, dědečkové, babičky, starší sourozenci. Ale také dětské tábory. Naše stavebnice mečů jsou velice žádané i na hradních festivalech a trzích. Nedokážeme být s naší dílnou všude. Stačí se však domluvit a pokud nedokážeme osobně s naším workshopem přijet, můžeme vám vybraný typ meče v dostatečném množstvím poslat. Pak si návštěvníci Vaší akce mohou seskládat svůj vlastní meč.

Úpravy na přání

Můžeme se domluvit, že meč ponese logo Vaší akce, či erb Vašeho hradu. To vše dokážeme vygravírovat, nebo vyřezat do hlavice.

Zobrazit

Stavebnice mečů Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek